Tisztelt Nyerteseink!

A sorsolás megtörtént, a nyertesek névsora alább látható.

Ezúton szeretnénk gratulálni a szerencséseknek és Kellemes Ünnepeket kívánni minden kedves Résztvevőnek.

 

2db wellness hétvége nyertesei:
1 Dancsiné Szegvári Gabriella
Budapest
2 Rédeiné Tóth Éva
Gyöngyös
15db Sencor mérleg nyertesei:
1 Altzielhler Tímea
Budapest
2 Ládi András
Ónod
3 Mecs-Balogh Anita
Hódmezővásárhely
4 Fischbein Irén
Budapest
5 Ládi Judit
Ónod
6 Trábert Péter
Véménd
7 László Tünde
Debrecen
8 Fehér Lászlóné
Lengyeltóti
9 Pápai Péterné Győr
10 Kóbor Ilona
Budapest
11 Bögödi Judit
Győr
12 Szőczéné S. Helga
Tapolca
13 Szilvás Józsefné
Szolnok
14 Bertalan Ildikó
Gyöngyöshalász
15 Juhász Zalán
Nyíregyháza



100db GI-diéta könyv nyertesei:
1 Kelemen Györgyné Törökbálint
2 Tóth Alajos
Jászárokszállás
3 Csorvási Pál
Nyíregyháza
4 Ládi Andrásné
Ónod
5 Oláh Pálné
Gyöngyös
6 Horváth Ernőné Sopron
7 Sápiné Domokos Irma Földes
8 Imhoffné Szalma Éva Komló
9 Tóth Miklós Budapest
10 Telbisz János Tinnye
6 Horváth Ernőné Sopron
7 Baranyai Gyula Egyházasdaróc
8 Müller Jánosné Komárom
9 Pócza Miklósné Sopron
10 Fülöp Istvánné Békéscsaba
11 Bakó Jánosné Veszprém
12 Kovács Nikoletta Békéscsaba
13 Kóbor Ilona Budapest
14 Ujváry Edina Komló
15 dr. Morvai Dóra Gyöngyöshalász
16 Farkasné Barabás Judit Budapest
17 Szvitek Istvánné Sülysáp
18 Kóczián Zoltánné Járdánháza
19 Plecskó Edina Budapest
20 Merk Erika Budapest
21 Szabó Gabriella Mindszent
22 Lukács Nóra Kismaros
23 Siklósi-Dutkay Dániel Dunakeszi
24 Vadas László érd
25 Kovács Gézáné Budapest
26 Bors Jenő Pápa
27 Dancsóné Szegvári Gabriella Budapest
28 Molnár Éva Szedres
29 Anderkó Judit Miskolc
30 Péntek Imréné Tihany
31 Kseniczné Belső Szilvia Budapest
32 Müller Jánosné Komárom
33 Kun Árpádné Mátészalka
34 Horváthné Nyári Éva Kaposvár
35 Gányi László Börcs
36 Asztalosné Haver Ida Nyergesújfalu
37 Darócziné Tikos Katalin Berettyóújfalu
38 Vargha Virág Budapest
39 Kovács Orsolya Cece
40 Kissné Krajcsik Mária Tiszaújváros
41 Vaszkó Marianna Budapest
42 Takács Lajosné Gyomaendrőd
43 Tari Zsuzsanna Budapest
44 Vrankó Tamás Nyíregyháza
45 Kun Roland Pécs
46 Korbács Gábor Debrecen
47 Bosánszkiné Bátor Lívia Budapest
48 Hári Márta Tót
49 Ládi András Ónod
50 Faragó Eszter Budapest
51 Géczy István Szigetszentmiklós
52 Kissné Végh Gabriella Eger
53 Czukor Antalné Pécs
54 Kövi Miklósné Pápa-Tapolcafő
55 Marczisné V. Ágnes Eger
56 Szita József Tapolca
57 Bányai Zoltán Doboz
58 Faul Béla Kecskemét
59 Bárányné Szilágyi Edit újfehértó
60 Marton Józsefné Majosháza
61 dr. Tóth Beatrix Siófok
62 Kolozsi-Tóth Károlyné Budapest
63 Milló Ildikó Veszprém
64 Ambruzs Rudolfné Hódmezővásárhely
65 Rovács Imréné ács
66 Kecskés Alexandra Salgótarján
67 Vörös Józsefné Gyál
68 Bíró János Mezőtúr
69 Nagy Gáborné Budapest
70 Donácz Ferenc Szombathely
71 Berzai Attila Budapest
72 Tóthpál Csabáné Cserkút
73 Vida Zsuzsanna Vértesszőlő
74 Halászné Schneider Paula Vácrátót
75 Müller József Komló
76 Varga Lászlóné Vecsés
77 Parti László Vác
78 Szabó Attila Pécs
79 Kocsis Lajos Hahót
80 Ambruzs Rudolfné Hódmezővásárhely
81 Zentai László Nagykálló
82 Szita Szilvia Tapolca
83 Bögödi Judit Győr
84 Szabolcsi Anett Kisvárda
85 Kósik Gyula Budapest
86 Belényesi Zsuzsanna Pécs
87 Ládi Andrásné Ónod
88 Alekszejenkó Viktor Fehérgyarmat
89 Scheier Györgyné Lébény
90 Kondorné Varga Tünde Fehérgyarmat
91 Varga Ferenc Bábolna
92 Váraljai Péterné Budapest
93 Tóth Mária Tiszaújváros
94 Tóth Lászlóné Kaposvár
95 Fodor Éva Orosháza
96 Lódi Gabriella Ónod
97 Gazda Józsefné Kecskemét
98 Tabányi Nikolett Budapest
99 Ferenczi Erzsébet Nagykőrös
100 Bodnár Attila Szirmabesenyő